Oczywiście, próbowanie nowych rzeczy w sypialni prawdopodobnie okaże się skuteczne, ale czy wiesz również, że istnieje znacznie łatwiejsze i znacznie bardziej relaksujące podejście, które możesz podjąć? Wiesz o jodze? Czy joga i seks łączą się ze sobą? Jeśli zastanawiasz się, jaki jest związek, nie jesteś sama. Wiele kobiet automatycznie myśli, że nie może być połączenia. To dlatego, że ćwiczenia i seks często są traktowane jako dwa działania, które są używane w tym samym czasie. Ale, ważne jest, aby wiedzieć, że joga może pomóc Ci mieć lepszy seks. Wiele osób faktycznie zaleca jogę dla poprawy intymności. Wśród tych ludzi są kobiety, tak jak ty, ich partnerzy seksualni, instruktorzy fitness i specjaliści medyczni. Jeśli wszyscy ci ludzie mówią, że istnieje związek między lepszą intymnością i seksem, to coś musi być na rzeczy. Jak ekspert powiedział, co jest ważne, aby pamiętać, że bycie fit w ogóle jest w stanie dać więcej zaufania do siebie. Kiedy twoje poziomy pewności siebie są wysokie, twoja satysfakcja w sypialni automatycznie wzrośnie.

Praktykowanie jogi i ćwiczeń może również dać ci lepszą świadomość swojego ciała. Jest to ważne dla prowadzenia dobrego życia seksualnego. Możesz zauważyć rzeczy dotyczące swojego ciała, kiedy uprawiasz aerobik, jogę lub po prostu się rozciągasz. Możesz zacząć lepiej doceniać swoje ciało, jego elastyczność i swoje ograniczenia. Już samo to może przyczynić się do poprawy twojego życia seksualnego. Sztuka jogi opiera się na świadomości ciała, ruchu i oddychaniu. Wielu ekspertów twierdzi, że te trzy elementy są ważne dla posiadania zdrowych poziomów intymności. W rzeczywistości, twoje życie seksualne za sprawą jogi poprawi nawet jeśli nie był to twój cel. Jak wcześniej stwierdzono, kiedy masz lepszą świadomość ciała, jesteś bardziej skłonny cieszyć się seksem. Świadomość ciała jest jednym z wielu fundamentów, na których zbudowana jest joga. Bycie świadomym swojego ciała może pomóc dać ci lepszy obraz siebie, co może z kolei zwiększyć twój popęd seksualny i rozpalić pasję.

Oddychanie. Jeśli chodzi o oddychanie w jodze, to jest to o wiele więcej niż tylko branie oddechu podczas siedzenia na kanapie w domu. Oddech w jodze faktycznie pomaga uczynić twój kręgosłup i mięśnie miednicy silniejsze. Co to oznacza dla seksu? Może to skutkować lepszym działaniem, ruchem i rytmem. Może się okazać, że jesteś w stanie uprawiać seks dłużej i wypróbowywać nowe pozycje. Pomimo faktu, że joga jest często określana jako trening dla kobiet, coraz więcej mężczyzn zaczyna cieszyć się jogą. Dlaczego? Być może ma to związek z tym, co joga może zrobić dla dobrego samopoczucia, a tym samym swojego życia seksualnego. Po tym wszystkim, wszyscy mężczyźni i kobiety chcą osiągnąć maksymalną przyjemność w sypialni. Jeśli twój chłopak lub mąż jest jednym z tych mężczyzn, a powinien być, przekonaj go, aby spróbował jogi razem z tobą. Robiąc jogę razem możecie zwiększyć pożądanie do siebie. Po sesji jogi możesz bardzo szybko znaleźć się pod prysznicem lub wejść prosto do sypialni i natychmiast mieć gorący seks.