Prawidłowa częstotliwość seksu telefonicznego jest tak częsta, jak oboje ją lubicie. Nie można mieć za dużo seksu, tak jak nie można przepełnić zbiornika w toalecie, chociaż można zmniejszyć swoje szanse na poczęcie, jeśli wytrysk jest zbyt częsty, i prawdopodobnie nie chcesz robić stosunku jako niezbędnej pracy i zachować codzienny harmonogram. Dwa lub trzy razy w tygodniu to zwykła stawka. Wiele osób ma go znacznie częściej. Niektórzy robią to dość regularnie inni lubią intensywne weekendy z długimi przerwami. Znacznie mniej niż dwa razy w tygodniu sugeruje, że mógłbyś uzyskać z tego więcej, chyba że jesteś przekonany z osobistego doświadczenia, że niższa częstotliwość jest optymalna dla tego, czego pragniesz.

Ludzie, którzy mają tendencję do ograniczania się do osiągania orgazmu tylko podczas stosunku, zwykle mają mniej szczytów niż ludzie, którzy przeplatają penetrację z zabawami oralnymi, manualnymi i innymi, ponieważ te ostatnie zwiększają liczbę punktów kulminacyjnych, które większość mężczyzn może otrzymać. Musicie opracować własną mieszankę na podstawie osobistych opinii; jeśli jeden z partnerów potrzebuje więcej, pomocne będą pomoce, aby zaspokoić jego potrzeby i wyrównać je z waszymi. Częstotliwość zwykle zmniejsza się z wiekiem, ale nie ma takiego wieku, w którym nie jesteś zdolny do szczególnych przypadków, ku własnemu zaskoczeniu. Nie zajmuj się zbytnio częstotliwością i nie zniechęcaj się, jeśli znajomi powiedzą ci, że masz mniej niż oni. Nikt nie wzywa cię do rywalizacji. Zrozum, że czasem przychodzą takie chwile, kiedy ktoś po prostu czuje, że mu się teraz nie podoba z powodu zmęczenia, bycia zbyt zajętym sprawami itp. i nie dąż do przestrzegania harmonogramu dla nich lub dla siebie.

Zawsze zalecam, abyś spróbował nowej techniki seksualnej co najmniej trzy razy, aby upewnić się, czy ją lubisz, czy nie. Zazwyczaj przy pierwszej próbie czegoś seksualnego jesteś zaskoczony lub zawstydzony. To zakłopotanie lub zahamowanie może spowodować, że pochopnie odrzucisz tę czynność. Po raz drugi angażujesz się w działalność, możesz nie być tak zakłopotany lub zszokowany i możesz faktycznie cieszyć się nim bardziej.

Kobiecy sex tel jest dyskusją, którą powinny odbyć wszystkie pary, niezależnie od tego, czy obecnie doświadczasz go, czy nie. Nigdy nie wiadomo, kiedy może wystąpić. Jego istotne dla zmysłowego i seksualnego zdrowia, aby omówić to naturalne zdarzenie z partnerem, jeśli czujesz dyskomfort. To nie jest coś, czego należy się wstydzić! Nie udawaj, że to się nie dzieje. To jak udawanie, że nie ma różowego słonia w salonie, kiedy wszyscy go widzą. Twój partner może cię zaskoczyć i rzeczywiście cieszyć się to, ale był leery omówić go z tobą, ponieważ on didnt want you myśleć go dziwne. Ponownie, wielu mężczyzn znaleźć to erotyczne lub przynajmniej zobaczyć kobiecy wytrysk jako naturalną funkcję swojego ciała. Ty też powinieneś – w końcu to twoje ciało i jego cud! Innym punktem do rozważenia, dla kobiet, które nigdy nie wytrysku przed lub tylko zrobić tak sporadycznie jest to, że może znaleźć konkretnej pozycji lub działalności sprawia, że podatne na kobiety wytrysku. Jeśli to zrobisz, cóż, ciesz się. Również intensywna stymulacja wibratora, gdy ustawiony na wysoko nad łechtaczką może spowodować wytrysk. Tak więc, nie bądź zaskoczony, jeśli po latach seksualnej błogości bez doświadczania go nagle doświadczysz wytrysku. Nigdy nie odmawiaj sobie orgazmu, ponieważ doświadczasz kobiecego wytrysku! Zaakceptuj siebie jako zmysłową istotę ludzką, którą jesteś, ciesz się i nie zapominaj o ręcznikach.