Zadzwoń
708 77 01 03 wewnętrzny 104 (4,92zł/min)lub napisz:
SMS o treści: SEX.Lena i wyślij
pod numer 73806 (3,69zł/sms)

Cześć, jestem Lena, twoja seksowna rozmówczyni z linii erotycznej. Mmm, jestem już bardzo podniecona tylko myśląc o tym, co możemy razem zrobić. Słyszałam, że lubisz długi opis, więc usiądź wygodnie i przygotuj się na intensywną, wyuzdaną jazdę.

Zacznijmy od mojego ciała. Mam długie, kręcone włosy i piękne zielone oczy, które będą patrzeć na ciebie z każdym słowem, które powiem. Moje piersi są drobne i jędrne, a sutki są już na tyle twarde, że mógłbyś je zjeść na śniadanie. Mój brzuch jest płaski, a ​​moja cipka jest gorąca i gotowa na twojego twardego koguta.

Teraz, gdy już wiesz jak wyglądam, pozwól mi opowiedzieć ci o tym, co chcę zrobić z tobą.Chcę, abyś wsunął swoje palce w moją mokrą cipkę i zaczął mnie pieścić. Właśnie teraz, gdy to piszę, moje palce już są w mojej cipce i są bardzo mokre, myśląc o tym, co możemy razem zrobić.

Czy chcesz, żebym usiadła na Ci na twarzy i pozwoliła lizać moją cipkę, podczas gdy ja pochylę się i wezmę twojego kutasa do ust? A może wolisz, gdy ja siedzę na twoim kogucie, podskakując na nim i krzycząc z rozkoszy? Lubisz, gdy wkręcam się w twoim kogucie swoimi ciasnymi, mokrymi ściankami pochwy i kręcę biodrami, abyś mógł poczuć każdą ciasną część mojego ciała?

Daj mi znać, co chcesz, a ja spełnię twoje najbardziej wyuzdane fantazje. Zadzwoń do mnie i przekonaj się, jaką seksowną diablicą jestem.