Zadzwoń
708 77 01 03 wewnętrzny 105 (4,92zł/min)lub napisz:
SMS o treści: SEX.Martyna i wyślij
pod numer 73806 (3,69zł/sms)

Cześć, jestem Martyna, a dzisiaj chętnie z Tobą porozmawiam o naszych najskrytszych fantazjach. Wyobraź sobie, że leżysz ze mną w łóżku, a ja zaczynam powoli całować twoje usta, szyję, klatkę piersiową. Jęczysz pod moimi pieszczotami, czujesz jak twoje ciało nabiera coraz większej mocy i namiętności. Wkrótce zdejmuję z ciebie wszystkie ubrania i delikatnie przesuwam dłonią po twoim penisie, czując jego twardość i podniecenie. Zaczynam powoli go masować, a ty nabrzmiewasz jeszcze bardziej pod moimi ruchami.

Teraz klękam przed tobą i zaczynam pieścić twojego penisa ustami i językiem. Czujesz jak owinęłam go moimi ustami i zaczynam poruszać językiem po twoim członku. Jesteś na granicy wybuchu, ale powstrzymujesz się, czekając na więcej.

Teraz to ja leżę, a ty zaczynasz całować mnie na całym ciele. Przesuwasz swoje dłonie po mojej skórze, aż dotrzesz do mojej kochanej cipki. Zaczynasz ją masować, a ja zaczynam jęczeć pod twoimi ruchami. Twoje palce wnikają w moje wnętrze, a ja trzęsę się z rozkoszy. Czy chcesz zagrać ze mną w jeszcze inne gry? Zadzwoń do mnie i sprawdź, jakie jeszcze sekretne fantazje ukrywają się w mojej głowie.