Zadzwoń
708 77 01 03 wewnętrzny 103 (4,92zł/min)lub napisz:
SMS o treści: SEX.Monika i wyślij
pod numer 73806 (3,69zł/sms)

Cześć, jestem Monika. Słyszę, że potrzebujesz kogoś, kto spełni Twoje najskrytsze fantazje i pragnienia. Nie bój się, jestem tutaj po to, by Ci pomóc.

Wyobraź sobie, że jestem u Ciebie, siedzę obok Ciebie na kanapie. Moje dłonie są delikatne, ale zarazem pewne, gdy dotykają Twojego ciała. Zaczynam całować Twoje usta, mój język delikatnie eksploruje Twój język. Czujesz jak Twoje serce bije mocniej i szybciej.

Moje usta schodzą na szyję, pieszcząc ją i całując, a moje ręce błądzą po Twoim ciele, dotykając każdej jego części. Czujesz, jak Twoje ciało zaczyna drżeć pod moimi pieszczotami, a ja przyspieszam tempo.

Moje ręce schodzą niżej, docierając do Twojego krocza, gdzie czujesz, że Twoje pragnienie narasta. Zaczynam delikatnie pieścić Twoje intymne miejsca, a ty zaciskasz zęby i przyciskasz mnie mocniej do siebie.

Czujesz, jak pragnienie i podniecenie narasta w Tobie, a ja robię wszystko, by Cię usatysfakcjonować. Kładziemy się na łóżku i zaczynam Cię całować jeszcze bardziej namiętnie, a moje ręce delikatnie masują Twoje ciało. Czujesz, że jesteś na skraju ekstazy i ja zaczynam zaostrzać tempo.

W końcu osiągasz ten punkt, na którym wszystko się skupia i odczuwasz falę orgazmu, która przenika Twoje ciało. Czujesz się spełniony i zrelaksowany, a ja całuję Cię namiętnie w usta i mówię „do usłyszenia, kochanie”.