Urozmaicaj swoje miłosne igraszki. Nikt nie lubi tego samego w kółko. Nawet najlepszy przysmak zestarzeje się, jeśli będziesz go jeść co wieczór! Zmieniajcie więc i zachowujcie świeżość. Raz na jakiś czas zwolnij! Raz na jakiś czas zróbcie sobie miłą i powolną noc, żeby przypomnieć sobie, po co w ogóle uprawiacie seks. Seks powinien być czasami czuły i intymny, a nie być przez cały czas pożądliwym szaleństwem.

Ćwiczenia fizyczne zwiększają wytrzymałość, poprawiają wygląd i samopoczucie oraz mogą pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Ponieważ seks jest częściowo uzależniony od tego, jak wyglądasz i jak się czujesz, dbanie o kondycję fizyczną jest bardzo korzystne. Ponadto ćwiczenia pomogą ci cieszyć się seksem trochę dłużej!

Weźcie razem prysznic. Branie prysznica to świetny sposób na rozpoczęcie gry wstępnej lub nawet dokończenie aktu seksualnego. Mydło może być naturalnym lubrykantem i wywołuje różne doznania, gdy jest nakładane na genitalia i piersi. Uważaj, żeby mydło nie dostało się na wewnętrzne tkanki, bo może poparzyć skórę. Wzięcie najpierw prysznica to także świetny sposób na oczyszczenie się przed rozpoczęciem seksu oralnego. Prysznic po nim to także miły sposób na odprężenie się i bycie dla siebie nawzajem czułym. Spróbujcie! Nawiąż kontakt wzrokowy Podczas gdy zamykanie oczu może być interpretowane jako zmysłowa reakcja, nic nie jest tak seksowne, jak kochanie się z partnerem, patrząc mu prosto w oczy i nawiązując kontakt emocjonalny. Czasami mężczyźni uwielbiają, gdy ich partnerki patrzą na nich również podczas seksu oralnego. Niezależnie jednak od tego, w jaką formę seksu się angażujesz, staraj się przynajmniej przez jakiś czas utrzymywać kontakt wzrokowy ze swoim partnerem.

Niektórzy z nas są bardziej powściągliwi niż inni i mogą czerpać prawdziwą przyjemność z seksu, choć nie okazują tego na zewnątrz. Starajcie się reagować, poruszać się i okazywać swoją przyjemność. Żaden partner nie chce, żeby druga osoba po prostu leżała i przyjmowała wszystko. Spróbujcie pokonać swoje zahamowania i bardziej się w to zaangażować. Oboje to docenicie! Czasami codzienne obowiązki i presja sprawiają, że mamy mało czasu, aby po prostu pobyć ze sobą. Seks nie powinien być jedynym czasem, kiedy jesteście tylko we dwoje. Przynajmniej raz lub dwa razy w miesiącu zaplanujcie wieczór randkowy, podczas którego pójdziecie na kolację lub do kina. Możecie po prostu przejść się po centrum handlowym i pobyć ze sobą. Nie musisz wydawać pieniędzy, musisz spędzić czas. Organizuj wieczory dla niego/niej. Organizuj wieczory, w których wszystko zależy od drugiej osoby. Innymi słowy, niech tej nocy wszystko kręci się wokół jednego partnera. Potem przychodzi czas na drugiego partnera następnym razem. To, co jest sprawiedliwe dla jednego, powinno być sprawiedliwe dla drugiego! Zrób coś miłego i nieoczekiwanego. Przynieś do domu kwiaty, gdy nie są to jej urodziny lub rocznica. Zrób dla niej coś specjalnego w swoim warsztacie lub po prostu zostaw jej kartkę z informacją, jak bardzo Ci zależy, kiedy wychodzisz do pracy. Albo zadzwoń do niej w ciągu dnia i po prostu powiedz jej lub jemu, że ich kochasz. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety to uwielbiają!

Podłóż poduszkę pod siebie. Użycie poduszki umieszczonej pod pośladkami kobiety zmieni kąt pochwy, umożliwiając mężczyźnie głębsze i łatwiejsze wejście do pochwy. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta uznają to za o wiele przyjemniejsze!