Chciałbyś na pewno, aby twoja ukochana była zachwycona twoją męskością i na każdym roku podziwiała twoje umiejętności prezentowane w łóżku. Po to w końcu codziennie ćwiczyć na siłowni, zdrowo się odżywiasz i śpisz osiem godzin każdej nocy, aby wykazywać się pełną sprawnością – także tą seksualną. Teoretycznie nie masz żadnych problemów z zaspokojeniem potrzeb swojej partnerki, jednak z czasem zauważasz, że to wszystko, co działało na nią na samym początku, przestaje być w stu procentach skuteczne. Próbujesz znaleźć inny sposób na rozbudzenie zmysłów ukochanej. Może się nim okazać sex telefon – aktywność, która podoba się większości kobiet, choć mało która z nich jest w stanie się do tego przyznać.

Najlepiej więc nie mów swojej partnerce o tym, że chcesz spróbować czegoś nowego. Zamiast obiecywać gruszki na wierzbie, po prostu zacznij działać. W wolnej chwili, gdy oboje będziecie znajdować się poza domem, wyślij ukochanej pikantną wiadomość sms-ową. Rozbudź swoją wyobraźnię, zastanów się nad tym, co lubi twoja partnerka, by z pomocą tych kilku prostych słów wywołać u niej silny efekt podniecenia. W twojej wiadomości może się pojawić dokładny i szczegółowy opis zbliżeń seksualnych. Zanim jednak zaczniesz tak odważnie się bawić, przesyłaj wiadomości mniej agresywne i proste – najlepiej maksymalnie kilku zdaniowe. Nie możesz od razu przejść do ataku i wyłożyć swoich wszystkich kart na stół. Podobnie jak zwykły stosunek płciowy zawsze powinien rozpocząć się długą i porządną grą wstępną, tak i sex telefon wymaga odpowiedniego podejścia. Sprawdzaj stopniowo, na co najlepiej reaguje twoja ukochana. Kombinuj z różnymi wiadomościami, pozostawiając jej także spore pole do popisu. Możesz również urozmaicać swoje sms-y atrakcyjnymi zdjęciami, obrazkami, elementami graficznymi czy gifami. Zadziała to również w drugą stronę. Im bardziej się zaangażujesz, tym większą ochotę na seks telefoniczny będzie mieć twoja partnerka. Ona też zacznie robić wszystko, byleby tylko podniecić cię w tej najmniej spodziewanej chwili. Możecie nawet bawić się w ten sposób i stawiać sobie coraz śmielsze wyzwania. Nakręcajcie się wzajemnie w trakcie ważnych spotkań biznesowych czy wyjść towarzyskich, dbając w ten sposób zarówno o swoją intymną relację, jak i dodatkowo fantastycznie się bawiąc.

Jeśli jednak wciąż nie jesteś przekonany do podobnych zabaw, zastanów się, czy przypadkiem w ostatnim czasie nie ograniczyłeś ze swoją ukochaną zbliżeń seksualnych. Być może straciliście na nie ochotę, bo tuż po powrocie z pracy jesteście tak bardzo zmęczeni, że macie ochotę wyłącznie na położenie się do łóżka, włączenie telewizora i zapadnięcie w głęboki i relaksujący sen. Być może też nie macie czasu na normalną aktywność. Zbyt duża ilość wymagających obowiązków nie pozwala wam na codzienne spotkania, przez co stosunki stają się mocno ograniczone. Sex telefon możecie natomiast uprawiać w każdej chwili i to w każdym miejscu na świecie. Dzięki niemu zadbacie doskonale o jakość swojego związku.